Sledujte nás aj na

Viedenská fintech spoločnosť a obľúbená európska kryptoburza Bitpanda pridala dlho očakávanú možnosť na opakované nákupy na svojej obchodnej platforme. S Bitpanda Savings môžu používatelia pohodlne nastaviť opakované nákupy pre Bitcoin alebo niektorý z viac ako 20 digitálnych aktív na dostupných na platforme.

S programom Bitpanda Savings viedenská firma umožňuje svojim viac ako 900,000 používateľov nakupovať kryptomeny automaticky a pravidelne. Teda denne, týždenne, dvojtýždenne či mesačne. Podľa spoločnosti je opakovaná funkcia nákupu jednou z najočakávanejších funkcií podľa jej komunity. V rámci uvedenia tejto funkcie na trh, spoločnosť odmení plne verifikovaných používateľov, ktorí si vytvoria sporiaci plán s náhodne vybranou kryptomenou podporovanou na ich platforme v hodnote od 5 EUR do 200 EUR.

„Možnosť vytvárať si na našej platforme úspory takouto formou je pre nás kľúčová. Chceme sa stáť číslom jedna pre používateľov, ktorí si chcú budovať svoje digitálne bohatstvo,“ hovorí Eric Demuth, spoluzakladateľ Bitpandy a CEO.

Spoločnosť má povesť popredného maloobchodného makléra v Európe pre jednoduché, bezpečné a dôveryhodné obchodovanie s Bitcoinom a inými digitálnymi aktívami. V posledných mesiacoch Bitpanda neustále rastie z hľadiska veľkosti tímu a nových funkcií na ich obchodnej platforme. Bitpanda nedávno vydala aj svoju aplikáciu pre operačný systém Android, ktorá prináša intuitívne tradingové rozhranie naprieč desktopovým a mobilným rozhraním. Používatelia tak teraz môžu nakupovať, predávať a obchodovať s digitálnymi aktívami na cestách s rovnakou vysokokvalitnou službou, akú používatelia už využívajú a poznajú na webovej platforme. Rakúska fintech spoločnosť tiež uviedla na trh funkciu Bitpanda Swap, ktorá umožňuje okamžitú výmenu jednej kryptomeny za inú a tiež stavia na už existujúcich produktoch.

O Bitpande

Bitpanda je fintech spoločnosť so sídlom vo Viedni, v Rakúsku. Bola založená v roku 2014. Odvtedy sa rozrástla na poprednú európsku obchodnú platformu zameranú na nákup a predaj digitálnych aktív ako je Bitcoin. Bitpanda má v súčasnosti viac ako 900,000 používateľov a viac ako 95 členov vo svojom tíme. Spoločnosť je silným zástancom inovatívnej sily kryptomien a technológie blockchain. Jej poslaním je byť kľúčovou hybnou silou v prebiehajúcej revolúcii v oblasti fintech tým, že poskytuje jednoduchý, bezpečný a dôveryhodný prístup k digitálnym aktívam pre nových aj skúsených používateľov.Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...