Sledujte nás aj na

Momentálne existuje najmenej 83 rozličných možností pre uchovávanie, používanie a míňanie Binance Coinu (BNB). Najväčšia kryptomenová  burza Binance oznámila, že jej iniciatíva #UseBNB tento zoznam ďalej rozšíri, vzhľadom na fakt, že stále viac projektov je založených na platforme Binance Chain.

Binance Coin (BNB): Token burzy Binance

BNB token môžete využiť až 83 spôsobmi

Binance Coin (BNB) momentálne patrí medzi najlepšie si počínajúce kryptomeny. Za posledný mesiac sa jej podarilo zvýšiť svoju hodnotu i použiteľnosť o 50 %. Podľa oficiálneho oznámenia od burzy Binance, BNB token má v súčasnosti 83 rôznych možností na jeho uchovávanie, použitie a míňanie.

Posledné podobné oznámenie od manažmentu burzy Binance prišlo v marci 2019, kedy burza deklarovala 55 možností využitia BNB tokenu. Znamená na to teda, že od tej doby sa tento počet zvýšil o viac ako 50 %.

Binance vo svojom oficiálnom blogu uviedla, že do tohto zoznamu pribudlo viac, než 28 nových opodstatnených možností využitia pre BNB. Toto veľké percento nárastu použitia BNB tokenu pripisujú spusteniu vlastnej Binance Chain. Ide o vlastnú platformu burzy Binance, ktorá sa chová, ako decentralizovaná burza.

Spoločnosť Binance spustila beta verziu svojej decentralizovanej burzy Binance DEX

Dopyt po Binance Chain rastie

Od konca apríla, keď bol Binance chain spustený do ostrej prevádzky, tucty kryptoprojektov prejavili oň záujem. Dopyt po spustení nových tokenov práve na tomto vysoko výkonnej blockchain platforme stúpa.

Burza tvrdí, že momentálne evidujú najmenej 24 verejne vyhlásených rôznych projektov, ktoré by chceli spustiť ich tokeny práve na Binance Chaine. Táto informácia by sa ešte mala potvrdiť, no popularita novej Binance platformy je už teraz bezpochyby značne vysoká.

Viac ako dva tucty použitia BNB tokenu

Možnosti použitia, úschovy a míňania BNB tokenu. Zdroj: binance.com

Prudký nárast počtu prípadov použitia pre BNB bol pripísaný relatívne veľkému počtu nových kryptoprojektov, ktoré sú teraz spustené na Binance Chaine. Keďže BNB token je natívnym tokenom tejto platformy, tak všetky transakcie vrátane iných tokenov na Binance Chaine, budú v rámci siete používať BNB na platenie poplatkov.

Binance na svojom blogu píše:

Čím viac projektov používa našu Binance Chain a viac ľudí používa tokeny , tým sa využíva väčšie množstvo BNB tokenov.

Na Binance Chaine bolo spustených niekoľko vysoko profilových projektov, vrátane Mithril. Ide o decentralizovanú platformu so sociálnymi médiami, ktoré odmeňujú tvorcov obsahu. Ďalšími projektmi sú napríklad Raven protokol a Harmony.

Niektoré z nových použití BNB sú aj BitTorrent, BayPay, Coinify, MachiX, a Magnum Wallet.

Binance Coin si v posledných dvoch týždňoch drží svoju hodnotu na rozmedzí $30 až $35.

Zdroj: cryptoslate.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...