Sledujte nás aj na

Po tom, ako sa 1. augusta niektoré burzy rozhodli nepodporiť SegWit došlo k hard forku bitcoinu na BTC (bitcoin) a BCH (bitcoin cash). Rozdelenie spôsobilo, že bolo majiteľom BTC priradené rovnaké množstvo BCH. Počas rozdelenia BTC a BCH niektoré krypto peňaženky novú menu podporili. Iní sa však rozhodli BCH nepodporiť kvôli obavám z možného zmätku medzi svojimi zákazníkmi, ako aj absencii technických zdrojov na vhodnú integráciu novej virtuálnej meny.

Nedávny nárast cien zvýšil záujem o BCH a mnoho ľudí, ktorí pred hard forkom vlastnili v peňaženkách uložené BTC sa k „ novej“ kryptomene BCH nevedeli dostať.

Krypto peňaženka BTC.com spustila nástroj na obnovu a získanie BCH v polovici augusta 2017. Tento nástroj umožnuje ľuďom, ktorý po forku obdržali BCH, získať prístup k týmto coinom.

Vo svojom blogu manažér online marketingu BTC.com Nikol Daru ozrejmil, že tento nástroj bol vyvinutý na uľahčenie procesu obnovy BCH.

Obnova Bitcoin Cash z peňaženky Bitcoin sa dá urobiť riskantným procesom, ktorý si vyžaduje odborné znalosti. Preto sme vyvinuli tento nástroj určený na obnovu, aby bol proces jednoduchý a hladký pre všetkých užívateľov. Preto sme vyvinuli nástroj, ktorý ma tento proces zjednodušiť pre všetkých užívateľov.

K získaniu BTH budete potrebovať len BTC.com Bitcoin Cash peňaženku a vašu zálohovaciu frázu (recovery phrase) k vašej peňaženke. Spustenie tohoto nového nástroja však nie je zárukou, že všetci držitelia BCH svoje ciony získajú .Táto služba sa vzťahuje iba na niektoré virtuálne peňaženky. Medzi šifrovacími peňaženkami, ktoré sú kompatibilné a podporované spomínaným nástrojom, sú Mycelium a Blockchain.info.

Nová digitálna mena BCH už predbehla Ripple ako tretiu najväčšiu kryptoobchodnú menu z hľadiska trhovej kapitalizácie po prudkom zvýšení ceny.Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...