Sledujte nás aj na

Binance Coin (BNB) neprestáva naďalej prekvapovať investorov a nadšencov kryptomien. BNB token za posledných 24 hodín narástol na cene o viac ako 10 % a pomaly sa šplhá k hranici $17 (v čase písania článku). Tento cenový vývoj je spojený s oznámením, ktoré vydala Binance pred niekoľkými hodinami. Jedná sa o novinku v produkte Binance Launchpad, ktorý mení spôsob fungovania, aby používatelia mali lepší prístup k počiatočným ponukám mincí (ICO) na platforme Binance.

Bitcoin
Bitcoin
$4,031.33
BTC -0.11%
Ethereum
Ethereum
$139.63
ETH -0.69%
XRP
XRP
$0.3148
XRP -1.02%

V nedávno zverejnenom príspevku, Binance informovala, že bude používať nový formát – lotériu, pre budúce fungovanie Binance Launchpad. Pred touto zmenou sa používatelia zúčastňovali a nakupovali ICO tokeny na báze „kto prv príde, ten prv melie“. Tento systém čelil veľkej kritike, pretože mnohí investori neboli schopní kupovať tokeny, aj keď boli medzi prvými, ktorí sa do konkrétneho ICO dostali.

Ako neprísť o peniaze pri investovaní do ICO

Nový Launchpad a rast BNB

Po novom budú do ICO používatelia vybraní náhodne skrz lotériu. Záujemcovia o ICO si budú môcť nárokovať takzvané „lístky do lotérie„, a to v závislosti od množstva BNB, ktoré budú držať počas 20-dňového obdobia na účte Binance, končiac dňom lotérie. Používatelia môžu získať v závislosti od spomínanej periódy držania BNB až 5 lístkov do lotérie. Samotné losovanie sa uskutoční prostredníctvom transparentného systému, ktorý náhodne vyberie účastníkov ICO. Používateľom budú lístky do lotérie priraďované podľa nasledujúcich kritérií:

  • 1 až 199 BNB tokenov: 1 lístok
  • 200 až 299 BNB tokenov: 2 lístky
  • 300 až 399 BNB tokenov: 3 lístky
  • 400 až 499 BNB tokenov: 4 lístky
  • 500 a viac BNB tokenov: 5 lístkov

Zostatok BNB používateľov bude zaznamenaný každý deň v 0:00 (UTC) po celú dobu konania ICO-výberu používateľov do lotérie. Je dôležité, aby používatelia držali potrebné množstvo BNB celý mesiac. To znamená, že ak niekto chce obdržať 3 lístky, jeho BNB konto by nikdy nemalo klesnúť pod 300 tokenov (resp. každý deň o 0:00 UTC). Každý z projektov bude mať maximálny počet potenciálnych výhercov lotérie. Okrem toho bude Binance oznamovať alokačné množstvo zodpovedajúce každému výhernému lístku vopred.

Nemáte ešte na Binance účet? Tu nájdete podrobný obrázkový návod, ako sa na túto burzu zaregistrovať a ako na nej obchodovať.

Binance o novom mechanizme:

„Pred dátumom lotérie dostanú používatelia 24 hodín na prípravu, koľko lístkov chcú obdržať, pričom maximálny počet bude vychádzať z ich BNB tokenov držaných posledných 20 dní. Vezmite prosím na vedomie, že zadanie množstva lístkov predstavuje záväzok kúpiť a držať množstvo BNB tokenov, ktoré zodpovedajú vášmu prípadnému počtu lístkov do lotérie. “

Záver

Od tejto novej metódy si Binance sľubuje zvýšiť transparentnosť pri výbere účastníkov ICO. Zároveň sa jedná o ďalší šikovný ťah, ako zvýšiť dopyt po už tak žiadanom BNB tokene. Treba podotknúť, že BNB token patrí medzi malú časť tokenov a kryptomien, ktoré rástli aj počas kryptomenovej krízy.

Víkendový ฿ulletin: Binance Launchpad prináša ďalšie ICO – Projekt, ktorý chce byť lepší ako Lightning Network či Raiden

Zdroj: binance.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...