Sledujte nás aj na

Nebolo to tak dávno, čo Cointelegraph informoval o konaní BlockShow Asia 2017. Tento rok sa však BlockShow presúva naspäť do Európy na BlockShow Europe 2018, tretí ročník konferencie venovanej najnovším inováciam, trendom a aktualitám z európskej a svetovej blockchainovej scény.

BlockShow Europe 2018 sa bude konať 28. a 29. mája v Berlíne. Prečo práve tam? Podľa organizátorov bol Berlín vybraný pre svoju pozíciu jedného z najprominentnejších európskych centier pre fintech a blockchainový vývoj, pre obrovskú koncentráciu startupov a inovatívnych podnikov v oblasti blockchainu, či pre svoju príťažlivosť medzi investormi. Jedným z hlavných dôvodov pre výber bol podľa Anny Sergius, riaditeľky BlockShow pre produkty a operácie, aj berlínsky genius loci.

Berlín je európskym hlavným mestom blockchainu. Koncentrácia ľudí, ktorí sa ním v Berlíne zaoberajú je obrovská! Miestna komunita je priateľská a bolo nám jasné, že Berlín bude perfektným miestom pre našu ďalšiu konferenciu. Na mňa toto mesto pôsobí veľmi uvoľnene, prakticky a slobodne.

Konferencia BlockShow rastie s každým ročníkom. Návštevnosť BlockShow Europe 2018 sa odhaduje na viac ako 3000 účastníkov. Viac ako 150 firiem z celého sveta príde vystaviť svoje projekty a viac ako 120 organizácií poskytne udalosti podporu. To je viac než dvojnásobok BlockShow Asia 2017, a dokonca päťkrát toľko ako BlockShow Europe 2017.  Riaditeľ BlockShow Addy Crezee sa vyjadril k tomu čo by chceli dosiahnuť.

V BlockShow je našim hlavným cieľom priniesť blockchainovej komunite niečo hodnotné, byť nápomocní. Chceme pomôcť startupom získať cenné kontakty medzi blockchainovými celebritami a investormi aby mohli naštartovať svoje nápady. Na konferencii sa môžu predstaviť mladé firmy a získať potenciálnych investorov. Všetci, ktorí majú záujem predstaviť svoj produkt svetu sú na BlockShow vítaní!

Čo môžeme očakávať?

Zdá sa že projekt BlockShow  počas svojej existencie objavil dokonalý recept na to, čo ponúknuť svojím hosťom a účastníkom. Nasledujúca udalosť nebude výnimkou: BlockShow Europe predstaví najprelomovejšie projekty viacerých blockchainových spoločností, či prednášky o tom, ako sa blockchainová technológia využíva v najmodernejších technológiach, či už ide o umelú inteligenciu, obchodovanie a finančníctvo alebo online bezpečnosť. Konferencia tiež privíta zástupcov centrálnych bánk či vládnych úradníkov, ktorí sa s účastníkmi podelia o svoje budúce plány a budúce využitie blockchainu.

BlockShow Europe 2018 bude pod jednou strechou hostiť viac ako 80 medzinárodných osobností a expertov z rôznych bánk, inštitúcií a ďalších  globálnych sektorov, ktorí budú dva dni prednášať o všetkom, čo súvisí s blockchainom a kryptomenami.

Registrácia na BlockShow Europe 2018 je oficiálne otvorená od 16. februára. Na konferenciu sa môžete registrovať na webstránke BlockShow Europe.

Dovidenia v Berlíne!

Zdroj: cointelegraph.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...