Sledujte nás aj na

Medzinárodná blockchain konferencia Blockchain to People má za cieľ ukázať inovácie postavené na blockchain technológií. Tie budú na Slovensku po úplne prvý krát prezentované nie len slovenskými ale aj poprednými zahraničnými zástupcami z rôznych kútov sveta.

12. mája, v sobotu, vystúpi na spomínanej konferencii v priestoroch STU FIIT 15 svetových rečníkov z celej Európy, aby vám ukázali, ako táto technológia zmení fungovanie komerčného sektora. Počas 8 hodín publiku odovzdajú najaktuálnejšie poznatky z blockchain technológie a vytvoria priestor pre nové myšlienky a projekty. Okrem blockchain expertov sa môžte tešiť na ďalších 300 účastníkov z 3 rôznych krajín a možnosť získať nových známych a kolegov v crypto-komunite.

Aj vďaka aktuálnej kontroverznej situácii na trhu, budú hlavnými témami konferencie budúcnosť blockchainukryptomien a prípadové štúdie využitia tejto technológie, či už v startupoch, ale aj veľkých korporátnych spoločnostiach a štátnych inštitúciách. Rozoberať sa však bude aj téma ICO (nový spôsob crowdfundingu), náležitosti pri ich tvorbe, ako aj najnovšie trendy v tejto oblasti. Nemenej podstatnou časťou konferencie bude súťaž 5 firiem v pre-ICO fáze, v ktorej môžete hlasovať za projekt, ktorý bude mať podľa Vás najväčšiu pridanú hodnotu.

Konferencia Blockchain to People Vám počas celej dĺžky prednášok zabezpečí plné pohodlie dobrým občerstvením, obedom a výbornou kávou. Ako bodka programu bude afterparty, kde budete mať príležitosť na uvoľnenú diskusiu do skorého rána.

Užitočné odkazyZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...