Sledujte nás aj na

Na 22. – 24. júna (června) si tím spoločnosti Amazing Event Machine, organizátori úspešných offline konferencií ako Blockchain Day Russia a ukrajinského Blockchain Day pripravili pre nás ďalšiu zaujímavú udalosť – medzinárodnú online konferenciu – Blockchain Day Online.

Blockchain Day Online je online stretnutie, ktoré spája podnikateľov, investorov, vývojárov v oblasti blockchain technológie, nadšencov kryptomien a ICO, ktorého hlavným cieľom je prispieť k budovaniu digitálnej budúcnosti.

Konferencia pomôže vytvoriť profesionálnu komunitu, v rámci ktorej môže každý nájsť tých správnych ľudí, podporovať projekty, inzerovať a propagovať svoje produkty a služby a tiež využiť špeciálne ponuky pripravené od partnerov konferencie Blockchain Day Online.

Čo organizátori Blockchain Day Online ponúkajú účastníkom konferencie?

 • 3 dni kvalitného a zaujímavého obsahu;
 • 6 diskusných panelov;
 • 40 prednášajúcich;
 • viac ako 100,000 účastníkov.

Prednášajúci sú skutoční odborníci, ktorí ponúkajú inovatívne riešenia pre efektívnu prácu v kryptomenovom svete, ako aj predstavenie praktických ukážok na dosiahnutie úspechu vysvetlených na skutočných príkladoch.

Každý z troch dní konferencie má svoje vlastné tematické označenie. Takže prvý deň je venovaný financiám, druhý – tvorbe žiadaných produktov a tretí deň vám povie o budovaní pokrok.

Ak sa rozhodnete konferencie zúčastniť, dostanete odpovede na také dôležité otázky, ako sú:

 • ako investovať do ICO?
 • ako blockchain zmení našu spoločnosť?
 • ako odlíšiť dobré ICO od scamov?
 • o kryptomenovom obchodovaní, jeho typoch a možnostiach;
 • ako vybudovať silný tím pre svoj vlastný projekt?
 • kde hľadať investorov?
 • a omnoho viac.

Blockchain Day Online Vám ponúkne najnovšie nástroje, ktoré môžete okamžite využiť na ceste k úspechu. Tiež môžete priamo položiť otázky, ktoré Vás zaujímajú a získať presnú odpoveď od rečníkov počas Q&A častí.

V rámci konferencie bude usporiadaný aj diskusný panel s blokchainovým guru. Ide o metódu komunikácie vo forme otvorenej diskusie medzi odborníkmi so svetovým pôsobením a začínajúcimi nadšencami či projektami.

Blockchain Day Online ponúka príležitosť nájsť nových zákazníkov, cenných známych a spojencov na najväčšej online blockchainovej konferencii na svete. Ako príjemný bonus sa uskutoční aj tombola o vecné ceny pre všetkých, ktorí si zakúpia lístok na konferenciu.

Nová budúcnosť je blízko! Vytvorte ju už dnes!

Ďalšie informácie nájdete na web stránke konferencie.

 

World Ethical Data Forum 2018

Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...