Sledujte nás aj na

Na 22. – 24. júna (června) si tím spoločnosti Amazing Event Machine, organizátori úspešných offline konferencií ako Blockchain Day Russia a ukrajinského Blockchain Day pripravili pre nás ďalšiu zaujímavú udalosť – medzinárodnú online konferenciu – Blockchain Day Online.

Blockchain Day Online je online stretnutie, ktoré spája podnikateľov, investorov, vývojárov v oblasti blockchain technológie, nadšencov kryptomien a ICO, ktorého hlavným cieľom je prispieť k budovaniu digitálnej budúcnosti.

Konferencia pomôže vytvoriť profesionálnu komunitu, v rámci ktorej môže každý nájsť tých správnych ľudí, podporovať projekty, inzerovať a propagovať svoje produkty a služby a tiež využiť špeciálne ponuky pripravené od partnerov konferencie Blockchain Day Online.

Čo organizátori Blockchain Day Online ponúkajú účastníkom konferencie?

 • 3 dni kvalitného a zaujímavého obsahu;
 • 6 diskusných panelov;
 • 40 prednášajúcich;
 • viac ako 100,000 účastníkov.

Prednášajúci sú skutoční odborníci, ktorí ponúkajú inovatívne riešenia pre efektívnu prácu v kryptomenovom svete, ako aj predstavenie praktických ukážok na dosiahnutie úspechu vysvetlených na skutočných príkladoch.

Každý z troch dní konferencie má svoje vlastné tematické označenie. Takže prvý deň je venovaný financiám, druhý – tvorbe žiadaných produktov a tretí deň vám povie o budovaní pokrok.

Ak sa rozhodnete konferencie zúčastniť, dostanete odpovede na také dôležité otázky, ako sú:

 • ako investovať do ICO?
 • ako blockchain zmení našu spoločnosť?
 • ako odlíšiť dobré ICO od scamov?
 • o kryptomenovom obchodovaní, jeho typoch a možnostiach;
 • ako vybudovať silný tím pre svoj vlastný projekt?
 • kde hľadať investorov?
 • a omnoho viac.

Blockchain Day Online Vám ponúkne najnovšie nástroje, ktoré môžete okamžite využiť na ceste k úspechu. Tiež môžete priamo položiť otázky, ktoré Vás zaujímajú a získať presnú odpoveď od rečníkov počas Q&A častí.

V rámci konferencie bude usporiadaný aj diskusný panel s blokchainovým guru. Ide o metódu komunikácie vo forme otvorenej diskusie medzi odborníkmi so svetovým pôsobením a začínajúcimi nadšencami či projektami.

Blockchain Day Online ponúka príležitosť nájsť nových zákazníkov, cenných známych a spojencov na najväčšej online blockchainovej konferencii na svete. Ako príjemný bonus sa uskutoční aj tombola o vecné ceny pre všetkých, ktorí si zakúpia lístok na konferenciu.

Nová budúcnosť je blízko! Vytvorte ju už dnes!

Ďalšie informácie nájdete na web stránke konferencie.

 Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...