Sledujte nás aj na

Blockchain & Bitcoin Conference Prague

Blockchain & Bitcoin Conference Prague, každoročná konferencia zameraná na blockchain technológiu, kryptomeny a ICO, sa bude konať 17. mája (května) v Prahe. Jedná sa o jednu z najväčších konferencií v Európe, kde si môžete vymeniť skúsenosti, nájsť potenciálnych investorov alebo sa dozvedieť nové informácie z rýchlo rozvíjajúceho sa blockchain priemyslu.

Blockchain & Bitcoin Conference Prague je podujatie organizované spoločnosťou Smile-Expo, ktorá je zodpovedná za blockchainové akcie v 20 krajinách sveta. Organizátori majú v úmysle prekonať minuloročný úspech: medzi rečníkmi budú aj odborníci z IBM, PwC a ďalších významných spoločností pôsobiacich v kryptomenovej komunite. Hostia si budú môcť vypočuť prezentácie na rôzne témy:

Blockchain a jeho dopad na biznis a ekonómiu

Rene Bostic zo spoločnosti IBM bude analyzovať prípady aplikovania blockchain technológií v podnikaní a taktiež Vám priblíži kľúčové body tohto procesu.

Blockchain vývojár americkej IT spoločnosti CA Technologies Alexandru Popa bude rozprávať o dopadne blockchainu na systémy identifikácie používateľov.

Vedúci poradenskej spoločnosti VOX ICO Consulting Stefano Virgilli zas objasní základy blockchainu.

Zástupca Európskej organizácie pre jadrový výskum Manuel Martin Marquez bude hovoriť o zrýchlení vedeckého pokroku po zavedení blockchain technológie.

ICO a kryptomeny

Guenther Dobrauz, partner v spoločnosti PwC Legal Switzerland vysvetlí, ako cenovo dostupné budú investície do ICO v budúcnosti a či predaj tokenov nahradí rizikový kapitál.

Spoluzakladateľ spoločnosti GRAFT Blockchain, Dan Itkis, vysvetlí, ako integrovať kryptografické platby aby sa stali všadeprítomnými.

Spoluzakladateľ blockchain platformy Crowdgolding Alex Bozhinov vysvetlí, ako moc, politika a financie transformovali ICO.

Spoluzakladateľ ICO Iconiq Lab Sandris Murins bude hovoriť o tom, ako si vytvoriť token, a čo všetko je na to potrebné.

Výstavná plocha

Okrem konferencie a prednášok bude pre hostí Blockchain & Bitcoin Conference Prague k dispozícii aj výstavná plocha. Spoločnosti, ktoré zastupujú blockchain priemysel tu budú prezentovať svoje úspechy a produkty:

  • hardvér a softvér pre ťažbu kryptomien
  • vývoj blockchainu
  • obchodné, marketingové a technologické služby.

Miesto konania

Podujatie sa uskutoční v hoteli Ambassador Zlatá Husa, ktorý sa nachádza v historickom centre hlavného mesta Českej republiky. Hostia tak budú môcť okrem kryptomien a blockchainu zažiť aj atmosféru jedného z najkrajších európskych miest.

Adresa: Václavské náměstí 840/5, 110 00, Praha 1.

Registrácia, celý program a aktuálne správy o udalosti nájdete tu.Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...