Sledujte nás aj na

BitPay, ako Bitcoin a blockchain platobná spoločnosť v utorok 27. marca oznámila, že obchodníci môžu od teraz akceptovať platby aj v Bitcoin Cash (BCH). Podpora BCH na BitPay platforme je ďalším krokom k naplneniu ich vízie o multi blockchain platbách.

Bitcoin Cash, ktorý sa zrodil v Auguste 2017 ako hard fork Bitcoin blockchain siete, ponúka také isté zabezpečenie, rýchlosť a nákladové výhody pri platbách ako aj pre Bitcoin. Viac si o kryptomene Bitcoin Cash a jej rozdieloch od Bitcoinu môžete prečítať v našom článku.

Výhody pre BitPay používateľov 

Obchodníci tak môžu odteraz prijímať platby pre obidva blockchainy a získať priame bankové vklady na ďalší deň len s 1% transakčným poplatkom. Bitcoin Cash komunita chváli fakt, že platby pre zákazníkov stoja len drobné centy. Je to taktiež užitočná možnosť pre BitPay obchodníkov, ktorí by chceli akceptovať blockchainové mikro transakcie.

BitPay príklad platby:

Príklad BitPay platby

BitPay na svojom blogu napísali:

„Našim ďalším krokom, na ktorom práve pracujeme je umožnenie zúčtovania v Bitcoin Cash mene, čo prinesie našim obchodníkom ďalšiu možnosť, ako uskutočňovať platby a výplaty cez službu BitPay. Bitcoin Cash zaradíme aj  medzi naše masové výplatné produkty, ktoré spoločnosti môžu použiť na vyplatenie ich dodávateľov, pridružených spoločností, vývojárov a ďalších príjemcov na celom svete.

Náš tím vynaložil veľa úsilia, aby umožnil BitPay obchodníkom prijímať Bitcoin Cash. Tešíme sa na vašu spätnú väzbu, keďže pokračujeme vo vylepšeniach tejto novej funkcie. Tak neváhajte a vyskúšajte to!“


For our next steps, we are working to enable settlements in Bitcoin Cash, giving our merchants another way to get paid for payments accepted via BitPay. We will also bring Bitcoin Cash to our mass payouts product, which businesses can use to pay out vendors, affiliates, developers, and other payees worldwide.

Our team has put in a lot of work to make it possible for BitPay merchants to accept Bitcoin Cash. We look forward to your feedback as we continue to release improvements to this new feature. Now go try it out!

Zdroj: blog.bitpay.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...