Sledujte nás aj na

Viedenská fintech spoločnosť prevádzkujúca kryptomenovú burzu Bitpanda zahájila predaj svojho ekosystémového tokenu BEST. BEST (Bitpanda Ecosystem Token) je novým tokenom globálne expandujúcej spoločnosti Bitpanda. Bude hrať dôležitú rolu pri raste spoločnosti a zvyšujúcej sa lojalite jej zákazníkov. BEST ponúkne širokú škálu bentonitov až 1 miliónu aktívnych používateľov.

  • Verejný predaj BEST (Bitpanda Ecosystem Token) cez IEO začal 9. júla o 13:00 a bude trvať do 6. augusta 13:00
  • Na predaj je 500 miliónov tokenov z celkového množstva 1 miliardy BEST
  • Počas prvého týždňa IEO je cena BEST nastavená na €0.09
  • Od štvrtého kvartálu 2019 bude možné používať BEST na zníženie poplatkov na burze až o 25 %
  • BEST ponúkne prioritný prístup k pripravovanému Bitpanda Launchpadu
  • BEST token má zjednodušiť proces investovania do podporovaných mien na platforme
  • Obchodovanie s BEST začne 7. augusta 2019 ako súčasť spustenia Bitpanda Global Exchange

Viedenská spoločnosť Bitpanda s miliónom používateľov a viac ako 120 zamestnancami spustila v utorok 9. júla tzv. Initial Exchange Offering (IEO) zameraný na predaj Bitpanda Ecosystem Tokenu. BEST je token celého Bitpanda ekosystému, ktorý ponúkne používateľom širokú škálu výhod. Používatelia si tak budú môcť znížiť transakčné poplatky na platforme až o 25 % alebo získať prístup k pripravovanému Bitpanda Launchpadu. Ten budú môcť využívať externé spoločnosti pre svoje vlastné IEO. Pred spustením verejného predaja BEST tokenu bolo v súkromnom kole vyzbieraných €10 miliónov (predaných bolo 20 % tokenov z celkovej ponuky BEST). To znamená, že BEST je už teraz najúspešnejším stredoeurópskym IEO.

„BEST je hnacím motorom celého Bitpanda ekosystému. To znamená, že platforma Bitpanda, Bitpanda Global Exchange a budúce produkty ako Bitpanda Launchpad budú vo veľkom tento token využívať. Bude hrať dôležitú rolu v našej globálnej expanzii a v podpore našej vízie o demokratizáciu osobných financií,“ povedal Bitpanda CEO Eric Demuth.

7. augusta 2019 spoločnosť spustí svoju Bitpanda Global Exchange. Bude sa jednať o burzu digitálnych aktív pre skúsenejších traderov, profesionálov a inštitúcie. Prvý globálny produkt spoločnosti Bitpanda umožní obchodovanie vo fiat-krypto pároch, a rovnako v krypto-krypto menových pároch. Produkt bol kompletne vyvíjaný spoločnosťou posledné dva roky.

O Bitpande

Bitpanda je fintech spoločnosť so sídlom vo Viedni, v Rakúsku. Bola založená v roku 2014 a jej zakladatelia sú Eric Demuth, Paul Klanschek a Christian Trummer. Spoločnosť je silným zástancom inovatívnej sily kryptomien a technológie blockchain. Poslaním spoločnosti je zbúrať investičné bariéry a preniesť finančné produkty do 21. storočia. Bitpanda má v súčasnosti okolo milión používateľov a viac ako 120 členov vo svojom tíme. S licenciou poskytovateľa platobných služieb PSD2, najmodernejšou bezpečnosťou a jednoduchým používateľským rozhraním sa Bitpanda rozrástla na populárnu obchodnú platformu pre začiatočníkov i expertov. Používatelia môžu v súčasnosti obchodovať s Bitcoinom (BTC), Ethereom (ETH), zlatom a viac ako 20 ďalšími digitálnymi aktívami.Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...