Sledujte nás aj na

Viedenská fintech spoločnosť Bitpanda stále rastie a napreduje. Ešte pred spustením Bitpanda Global Exchange prekonala obchodná platforma 1 milión používateľov.

Od spustenia kryptomenovej brokerskej platformy v roku 2014 sa komunita Bitpanda neustále rozrastá. S blížiacim sa augustovým spustením profesionálnej obchodnej platformy – Bitpanda Global Exchange – je spoločnosť odhodlaná rozšíriť svoj dosah po celom svete. Práve teraz je spoločnosť svedkom stabilného nárastu počtu prihlásených používateľov, pričom 90 % z nich pochádza z Európy. Očakávaná je aj tendencia k celosvetovej expanzii. Platforma spoločnosti Bitpanda zaznamenáva desaťmiestny ročný objem obchodov, pričom najobchodovanějšími aktívami sú Bitcoin, Pantos a Ethereum. Aplikácia Bitpanda pre operačný systém Android bola stiahnutá už viac ako 120,000-krát. V Play Store rebríčku sa jej darí vďaka pozitívnym recenziám používateľov.

„Sme nadšení z dosiahnutia tohto míľnika, a teda milióna používateľov na našej pratforme. Náš neustály rast je dôkazom, že sme na správnej ceste. V súčasnej dobe sa nachádzame v záverečných fázach spustenia Bitpanda Global Exchange. S naším prvým globálnym produktom sa snažíme o ešte rýchlejší rast. Navyše naši používatelia môžu v budúcnosti očakávať viac inovatívnych produktov a funkcií, vďaka ktorým sa stane naše poslanie demokratizovať svet investícií skutočnosťou,“ hovorí CEO Bitpandy Eric Demuth.

Bitpanda je v súčasnej dobe uprostred svojej prvej Initial Exchange Offering, BEST IEO, ktorá je už teraz najúspešnejšia v Európe. Doteraz získali 28.9 milióna eur. Tieto prostriedky budú použité na ďalší rozvoj ekosystému Bitpanda: pôvodnej sprostredkovateľskej platformy a Bitpanda Global Exchange, ktorá bude spustená 7. augusta 2019.

O Bitpande

Bitpanda je fintech spoločnosť so sídlom vo Viedni, v Rakúsku. Bola založená v roku 2014 a jej zakladatelia sú Eric Demuth, Paul Klanschek a Christian Trummer. Spoločnosť je silným zástancom inovatívnej sily kryptomien a technológie blockchain. Poslaním spoločnosti je zbúrať investičné bariéry a preniesť finančné produkty do 21. storočia. Bitpanda má v súčasnosti okolo milión používateľov a viac ako 120 členov vo svojom tíme. S licenciou poskytovateľa platobných služieb PSD2, najmodernejšou bezpečnosťou a jednoduchým používateľským rozhraním sa Bitpanda rozrástla na populárnu obchodnú platformu pre začiatočníkov i expertov. Používatelia môžu v súčasnosti obchodovať s Bitcoinom (BTC), Ethereom (ETH), zlatom a viac ako 20 ďalšími digitálnymi aktívami.

Obsah tohto článku je sponzorovaný. KryptoPortal za tento obsah nezodpovedá a nenesie žiadnu zodpovednosť za propagované produkty. Čitatelia by si mali spraviť vlastný výskum predtým, než podniknú akékoľvek kroky týkajúce sa spomínaných spoločností či produktov.


Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...