Sledujte nás aj na

Viedenská fintech spoločnosť a obľúbená európska kryptoburza Bitpanda uvedie na trh produkt s názvom Bitpanda Global Exchange. Pôjde o globálnu burzu pre kryptomeny zameranú na skúsených obchodníkov, profesionálov a inštitúcie. Platforma Bitpanda tiež uvedie svoj vlastný token prostredníctvom Initial Exchange Offering (IEO). BEST (Bitpanda Ecosystem Token) ponúkne množstvo výhod pre takmer milión svojich používateľov.

Niektoré špecifikácie novej burzy zahŕňajú:

  • Bitpanda Global Exchange umožní obchodovanie v krypto-krypto a fiat-krypto menových pároch v globálnom meradle
  • Obľúbené obchodné páry vrátane BTC / EUR, BTC / USDT, ETH / EUR, XRP / EUR, MIOTA / EUR, ETH / BTC, XRP / BTC, MIOTA / BTC, PAN / BTC, BEST / BTC, BEST / EUR a BEST / USDT
  • Fiat vklady (euro, švajčiarsky frank a britská libra) vo väčšine európskych krajín; výbery dostupné na celom svete
  • Bitpanda Ecosystem Token (BEST) IEO začína 9. júla 2019
  • BEST ponúka až 25-percentnú zľavu z obchodných poplatkov plus ďalšie odmeny a výhody
  • Stále sa rozširujúci zoznam populárnych obchodných párov a možností financovania
  • Zaujímavú a novú štruktúru poplatkov
  • Najmodernejšie API
  • Najvyššie bezpečnostné normy
  • Obchodovanie s BEST tokenom, ktoré začne 7. augusta 2019

Viedenská fintech spoločnosť s približne jedným miliónom používateľov a viac ako 100 zamestnancami uvádza na trh Bitpanda Global Exchange, burzu a zmenáreň digitálnych aktív pre skúsených obchodníkov, profesionálov a inštitúcie. Globálna burza Bitpanda (Bitpanda GE) je založená na populárnej a jednoduchej platforme Bitpanda, ktorá je miestom, kde sa dá nakupovať, predávať a ukladať digitálne aktíva ako Bitcoin, Ethereum, digitalizované zlato a ďalšie.

Bitpanda GE bude celosvetovo zameraná najmä na obchodovanie v krypto-krypto menových pároch. Overení používatelia Bitpandy vo väčšine európskych krajín môžu tiež na svoje účty vkladať euro, švajčiarsky frank a britskú libru. Bitpanda GE je úzko prepojená s pôvodnou platformou Bitpanda, čo znamená, že používatelia medzi nimi môžu ľahko presúvať svoje finančné prostriedky. Spoločnosť Bitpanda GE uvádza na trh populárne obchodné páry ako BTC / EUR, BTC / USDT, ETH / EUR, XRP / EUR, MIOTA / EUR, ETH / BTC, XRP / BTC, MIOTA / BTC, PAN / BTC, BEST / BTC, BEST / EUR a BEST / USDT a mnoho ďalších.

“Ponúknuť skúseným používateľom spôsob, ako obchodovať s digitálnymi aktívami a budovať najväčšiu Euro burzu je pre nás ďalším logickým krokom. Bitpanda je v Európe od roku 2014 kľúčovým hráčom. Môžeme stavať na mnohých synergiách a skúsenostiach,“ hovorí generálny riaditeľ Bitpandy Eric Demuth.

V rámci uvedenia Bitpanda Global Exchange na trh, Bitpanda tiež prinesie svoju prvú burzovú počiatočnú ponuku mincí (IEO – Initial Exchange Offering). Bitpanda Ecosystem Token (BEST) je token celého ekosystému Bitpanda, ktorý ponúka používateľom širokú škálu výhod. Rastúca komunita okolo 1 milióna používateľov Bitpandy bude môcť profitovať zo širokej škály odmien a výhod. Napríklad získajú zľavu až 25 % z poplatkov za obchodovanie na tejto platforme, získajú prednostný prístup k pripravovanému nástroju Bitpanda Launchpad, ktorý bude k dispozícii neskôr a umožní spustenie IEO tretích strán.

„BEST bude zohrávať dôležitú úlohu v globálnej expanzii Bitpandy a pri vytváraní našej vízie demokratizácie osobných financií a investícií. BEST je palivom ekosystému Bitpanda, čo znamená, že platforma Bitpanda, globálna burza Bitpanda a budúce produkty ako Bitpanda Launchpad budú do značnej miery využívať token BEST,“ hovorí Eric Demuth, výkonný riaditeľ spoločnosti Bitpanda.

O Bitpande

Bitpanda je fintech spoločnosť so sídlom vo Viedni, v Rakúsku. Bola založená v roku 2014 a jej zakladatelia sú Eric Demuth, Paul Klanschek a Christian Trummer. Odvtedy sa rozrástla na poprednú európsku obchodnú platformu zameranú na nákup a predaj digitálnych aktív ako je Bitcoin. Bitpanda má v súčasnosti okolo milión používateľov a viac ako 100 členov vo svojom tíme. Spoločnosť je silným zástancom inovatívnej sily kryptomien a technológie blockchain. S licenciou poskytovateľa platobných služieb PSD2, najmodernejšou bezpečnosťou a jednoduchým používateľským rozhraním sa Bitpanda rozrástla na populárnu obchodnú platformu pre začiatočníkov i expertov. Používatelia môžu v súčasnosti obchodovať s Bitcoinom (BTC), Ethereom (ETH), zlatom a viac ako 20 ďalšími digitálnymi aktívami.Zaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...