Sledujte nás aj na

Významná kryptomenová burza Bitfinex zalistovala dve nové kryptomeny: Stellar (XLM) a Verge (XVG). Obidve kryptomeny sú obchodovateľné voči BTC, ETH ale aj fiat menám USD, GBP, EUR a JPY.

Verge a Stellar Lumens od teraz na Bitfinexe

Bitfinex sprístupní Stellar Lumens (XLM) a Verge (XVG) viacerým potenciálnym investorom, na výber sú obchodné páry s: BTC, ETH, USD, EUR, GBP a JPY. Okrem toho Bitfinex ponúka rad pokročilých obchodných funkcií a nástrojov na mapovanie, ako aj obchodovanie s OTC a maržami. Táto burza bola založená v roku 2012 a momentálne je piatou najväčšou burzou na svete s objemom obchodovania viac ako 1 miliardu dolárov za posledných 24 hodín podľa coinmarketcap.com.

Hongkongská burza vydala tlačovú správu, v ktorej diskutovala o doplnení dvoch hlavných mien.

,,Pridanie Stellar a Verge na našu platformu podčiarkuje náš záväzok rozšíriť dosah obchodníkov na Bitfinexe na najzaujímavejšie investičné príležitosti v priestore,“ uviedol vo vyhlásení Jean-Louis van der Velde, generálny riaditeľ spoločnosti Bitfinex.

,,Dnešné oznámenie pokračuje v silnej vlne aktivít v komunite Bitfinex po tom, čo sme na našej platforme začiatkom tohto mesiaca pridali 12 nových kryptomien. Tešíme sa na udržanie tohto pozitívneho tempa v nasledujúcich týždňoch a mesiacoch. „

Verge je súkromný token, ktorý nedávno podpísal spoluprácu s portálom pre dospelýcg Pornhubom, zatiaľ čo projekt Stellar vo výške 8 miliárd dolárov má za cieľ prepojiť finančné systémy a vytvoriť platformu na vytvorenie finančných služieb, ako sú platby, úspory, pôžičky a poistenie.

Podrobnejšie o tom, čo je to platobná sieť Stellar Lumens sa dozviete v našom článku tu.

Bitfinex rastie

Bitfinex sa údajne plánuje presunúť z Hongkongu do Švajčiarska, aby podporil rast v pozitívnejšie regulovanom prostredí, a medzitým očividne rozširuje ponúkané možnosti – nedávne oznámenie sleduje pridanie 12 nových mien za posledný mesiac.

Bitfinex naozaj smeruje k tomu, aby sa na burzu pridávalo stále viac a viac mincí. Príkladom môže byť nedávne zalistovanie kryptomien Aragon, Mithril, Dether a Storj, čím Bitfinex pripravil cestu pre ďalšie altcoiny na vstup do bežného obchodovania s kryptomenami.

Záver

Presun do Švajčiarska môže umožniť ešte ďalší rast, keďže hongkongské regulačné orgány vyjadrili svoje znepokojenie z kryptomien a najmä z ICO. Dnešné oznámenie o tom, že Bitcoin nemá žiadny viditeľný vplyv na finančné zločiny, sa však považuje za pozitívnejší výhľad, ktorý by mohol v budúcnosti vyvolať otvorenejší prístup ku krypto burzám ako Bitfinex, ako aj ku kryptomenám vo všeobecnosti.

Zalistovanie XVG a XLM na Bitfinex a možnosť obchodovať s týmito kryptomenami v páre s fiat menami bude pravdepodobne mať pozitívny vplyv na vývoj ich cien. Správy o zalistovaní kryptomeny na veľkú burzu (ako je aj Bitfinex) sú vo všeobecnosti silnými impulzmi pre rast cien a XVG a XLM by nemali byť výnimkou.

Zdroj: ccn.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...