Sledujte nás aj na

Ako hodnotíte svoje vedomosti o Bitcoine? Ste v tejto oblasti len začiatočník, alebo pokročilý? Otestujte svoje vedomosti s týmito 20 otázkami! 

Tento test je určený na všeobecné ohodnotenie vašich základných vedomostí ohľadom Bitcoinu. Pri kontrole správnych odpovedí Vám rozhodne odporúčame prečítať si na internete viac o faktoch, ktoré ste nevedeli. Veľa informácii sa pravdaže môžete dozvedieť aj z nášho KryptoPortal-u. Potom, ako získate nové vedomosti, skúste si test spraviť znovu, ale opäť bez „ťahákov“, až kým nedosiahnete hranicu 18 bodov. Ak zvládnete spraviť tento Bitcoin test pre začiatočníkov na viac ako 90 % (18 správnych odpovedí), možno už viete dosť na to, aby ste sa o Bitcoine mohli porozprávať aj so skúsenejšími.

 


Ako dobre poznáte Bitcoin?


 

Ak ste na nejaké otázky nevedeli odpovedať, skúste si ich naštudovať a opäť sa vrátiť k testu. Ak odpoviete na 18 a viac otázok správne, môžete sa považovať za oficiálneho Bitcoin začiatočníka. To však automaticky neznamená, že by ste mali hneď investovať. Pri investovaní si treba svoje vedomosti rozšíriť o viac oblastí než len Bitcoin samotný. Hlavne treba veľa čítať a zaujímať sa o dianie v krypto sfére.

Zdroj: bitcoinmagazine.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...