Sledujte nás aj na

Jedna z najpopulárnejších kryptomenových búrz Binance oznámila, že podporí migráciu VeChain tokenov (VEN) na mainnet, ktorá sa uskutoční v júli tohto roku. Burza taktiež oznámila, že počnúc dnešným dňom spustila obchodovanie s párom VEN/USDT.

Binance v oznámení vyhlásil:

Drahí používatelia,

Spoločnosť Binance potvrdzuje, že podporí migráciu VEN tokenov na mainnet. Burza sa postará o všetky technologické požiadavky a úkony týkajúce sa VEN migrácie. Neskôr ešte vydáme dodatočné oznámenie o podrobnostiach a detailoch samotnej migrácie. Taktiež sme zaviedli obchodovanie s obchodným párom VEN/USDT.

Nadácia VeChain prostredníctvom sociálnej siete Twitter oznámila časový harmonogram spustenia mainnetu VeChainThor:

  • 30. júna bude spustení Authority Masternode a mainnet
  • 30. júna sa vytvorí blok Genesis (prvotný blok v blockchaine)
  • 9. júla bude spustená mobilná peňaženka VeChain
  • v polovici júla sa začne token swap z VEN na VET tokeny, to bude trvať do konca júla
  • v auguste je očakávaná podpora VET v Ledger peňaženke

Následne sa vykoná snímka Ethereum a monitorovanie X-node sa pozastaví. V dohľadnej dobe bude dostupná mobilná peňaženka VeChainThor Mobile a závere celého procesu bude opätovne spustená služba X-Node monitoring.

V polovici júla započne samotná migrácia tokenov. Na konci júla VeChain Foundation poskytne službu pre migráciu tokenov.

Pre tých, ktorí držia svoje tokeny vo vlastnej peňaženke a neplánujú ich preniesť na burzu, existuje ďalší spôsob, ako uskutočniť migráciu. Po spustení mainnetu sa všetky tokeny VEN môžu preniesť do novej peňaženky, ktorú uvoľní spoločnosť VeChain.

Po samotnej migrácii bude každý jednotlivý token VEN prevedený na 100 VET. Spoločnosť VeChain tento ťah obhajuje tým, že sa uľahčí uskutočňovanie menších transakcií, no zároveň sa má zefektívniť aj používanie VeChain siete.

Záver

VEN sa momentálne obchoduje za 2.81 USD a za posledných 24 hodín došlo k zníženiu ceny tejto kryptomeny o 11.21 %. Trhová kapitalizácia VeChainu je momentálne 1.556 miliardy dolárov. Treba poznamenať, že v súčasnosti zažíva celý kryptomenový trh negatívny trend, keďže za posledných pár hodín sa celková trhová kapitalizácia kryptomien znížila až o 10 miliárd dolárov.

Vývoj VEN na thu za posledný mesiac.

Pridanie VEN/USDT je ​​prínosom ako pre spoločnosť Binance tak aj pre samotný VeChain. Tento projekt má veľkú komunitu HODLerov, ale aj aktívnych obchodníkov na burze. Je viac než pravdepodobné, že USDT zvýši likviditu kryptomeny VeChain. Spustenie VeChain mainnetu 30. júna môže taktiež zvýšiť hodnotu tejto kryptomeny.

Zdroj: support.binance.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...