Sledujte nás aj na

Okolo blockchain technológie je aktuálne veľa rozruchu. Mnoho rôznych názorov nám približuje, kde až môže siahať budúcnosť blockchainu. V rozhovore s certifikovaným inštruktorom, Georgeom Levym z Blockchain Institute of Technology, sa dozviete jeho názor na  budúcnosť internetu v súvislosti s blockchainom. Pre bitsonline.com poskytol video rozhovor, v ktorom sa vyjadril, že blockchain môže spraviť internet bezpečnejším a prečo verí, že sme len na začiatku celej novej technologickej revolúcie.

Rozhovor s Georgeom Levym

George Levy, certifikovaný blockchain a kryptomenový inštruktorom z Blockchain Institue of Technology a jeho rozhovor:

Počas rozhovoru Levy opisuje svoje profesijné pôsobenie ako zakladajúci člen tímu startupu, ktorý neskôr kúpil Microsoft Corporation. Spoločnosť ho postavila do neočakávanej pozície, ako vedúceho Hotmail a Messenger platformy pre Latinskú Ameriku a americko-hispánsky trh. Bolo to v čase teroristického útoku v Spojených štátoch, 11. septembra 2001.

Opisuje, že internet (USA malo menej ako 50% internetového pokrytia v tej dobe) náhle umožnil ľuďom komunikáciu s ich rodinami hneď po útoku. Po tom, čo sa bežné telefóny stali nepoužiteľnými z dôvodu  preťaženosti telefónnych liniek.

Čo sa stalo 11. septembra, naozaj zmenilo môj život. Byť v tej chvíli na čele služieb controllingu pre celú spoločnosť v Latinskej Amerike a pre americko-hispánsky trh, bol neuveriteľný moment. Potom, ako padli telefónne linky, ľudia nemohli komunikovať so svojimi rodinami v New Yorku.  Vtedy naše servery prebrali kontrolu a my sme mohli vidieť z prvej ruky, ako sme schopní poskytnúť emailovú komunikáciu a chatovú podporu ľuďom, ktorí  sa tak mohli spojiť so svojimi rodinami v najkrízovejšej chvíli, čo naozaj zmenilo svet.

Vtedy si Leavy uvedomil, aký význam pre svet  má internet.

Budúcnosť Blockchainu: Ako spraviť svet lepším

George ďalej vysvetľuje, ako môže blockchain pomôcť vyriešiť problémy, ktorým súčasný Internet čelí. Problémy ako krádeže identity, nekontrolovateľný malware a ďalšie naliehavé problémy môžu byť vyriešené adekvátnym používaním blockchain technológie.

George hovorí:

Verím, že práve meníme svet pomocou blockchain technológie. A ak dokážeme využiť túto technológiu správne, sme povinní spraviť s ňou svet lepším miestom pre každého.

Potenciál blockchain technológie je zdá sa obrovský. Svoje využitie už našiel v mnohých sférach a veľa ďalších je na obzore. Startupy a iné projekty, ktoré využívajú blockchain a DLT (distributed ledger technológie), vznikajú závratným temptom. V prípade, že sa tak naozaj podarí urobiť svet lepším a bezpečnejším, bude mať táto technológia nenahraditeľnú hodnotu, rovnako ako Internet samotný.

Zdroj: bitsonline.comZaujímate sa o dianie okolo kryptomien a chceli by ste sa podieľať na tvorbe obsahu KryptoPortalu? Kontaktujte nás pomocou kontaktného formulára!

Páčia sa Vám naše články a príspevky?
Podporte nás a prispejte tak k rozvoju Vášho obľúbeného informačného média. Ďakujeme!

ETH: 

0xa3B90C2d50B79Eaf466Ca3f2080fD15E0764c5A3

BTC:
15wVejhngqJbGrYhu9fF9ydKaNYSSHwWJd

loading...